Obecná informaceRegistracePřihlášeníPodání žádostiProdloužení termínu půjčkySplacení půjčkyInformace o statusu půjčkyZtracení přihlašovacích údajů

Kolik si chcete půčit?

Na kolik dní půjčku potřebujete?

Půjčka - Kč
Poplatek - Kč
Kolik vratím - Kč
Den splatnosti
RSPN - Úrok -

Nemůžete vrátit půjčku včas?

Prodloužit splatnost půjčky

 

Jsme tu pro Vás Kontaktujte nás

Tel: +420 608 885 583
E-mail: info@momentpujcka.cz
Skype: momentpujcka
Doporucte nas

facebook Twitter Google+

FAQ

Co mám dělat, jestliže jsem přišel o přihlašovací data?

• Jestliže jste ztratil(a) uživatelské ID nebo heslo, zašlete nám z čísla Vašeho telefonu, které jste uvedl(a) při registraci do systému momentpujcka.cz SMS zprávu s textem HESLO (na číslo mob. telefonu +420 776 884450). Obdržíte od nás SMS zprávu s ID Uživatele a e-mailem Vám zašleme dočasné heslo.

• Jestliže bylo ztraceno telefonní číslo, přihlaste se do systému momentpujcka.cz s uvedením Vašeho uživatelského ID a hesla, poté klikněte na "Zóna uživatele MP" > "Nastavení SMS", zde můžete zadat nové telefonní číslo, označte jej jako hlavní a potvrďte provedení změny, přičemž zadáte svoje heslo.

• Jestliže byla ztracena e-mailová adresa, přihlaste se do systému momentpujcka.cz s uvedením Vašeho uživatelského ID a hesla, poté klikněte na " Zóna uživatele MP " > "Moje data", zde si můžete změnit e-mailovou adresu.

• Jestliže bylo ztraceno uživatelské ID a telefonní číslo, zopakujte platbu registračního poplatku ze svého osobního účtu a do účelu platby uveďte rodné číslo a nové telefonní číslo, na které Vám bude zasláno uživatelské ID.

• Jestliže bylo ztraceno heslo a e-mailové adresy, zopakujte platbu registračního poplatku ze svého osobního účtu a do účelu platby uveďte rodné číslo a novou e-mailovou adresu, na kterou Vám bude zasláno dočasné heslo.